JeraED

JERA ED je systém, který hlásí dopravní autonehody pomocí SMS

Je to levné a nenáročné řešení například pro odtahovky, které nemají „živého“ dispečera, ale chtějí mít přehled o tom, co se děje v jejich revíru. Náš ED bude za Vás hlídat situaci ve Vámi zvolené lokalitě a o všech nehodách Vás informovat přímo na Váš telefon.
Informace čerpáme z centrálního systému JSDI, do kterého informace a data poskytují orgány, organizace a instituce (Policie ČR, HZS ČR, zdravotnická záchranná služba, správci komunikací, silniční správní úřady, obecní a městské policie, celní správa, Český hydrometeorologický ústav, správci inženýrských sítí a další) v rámci svých agendových systémů. Dále pak vlastníci, správci a provozovatelé telematických systémů a řidiči.
Zhruba 60 – 90 sekund trvá, než se informace o nehodě dostane na náš server, který jí zhruba do 1-2 sekund zpracuje, pře ltruje a přepošle tam, kam má. Tedy na Vámi zvolené číslo a to ve tvaru:
silnice I/13 v obci Jirkov, okr. Chomutov, , nehoda, Od 08.03.2012 08:40 Do 08.03.2012 09:10, Jirkov, na silnici 13, na Zajecice (příklad)
A pak už je jen na Vás, jak s informací naložíte.
Nemusíte se bát, že Vám budou chodit SMS z celé ČR, je jen na Vás o jakou lokalitu máte zájem a kterou společně s vámi nastavíme.
Náš systém již funguje v Ústeckém, Karlovarském a Královo Hradeckém kraji. Kde zohledňujeme nastavené okresy (lokality) jednotlivých zákazníků tak, aby se nepřekrývali. Čímž zaručujeme jedinečnost informace o nehodě.
Ceník naší služby:
Měsíční poplatek za službu = 450,- Kč

SMS Vám přijde tolik, kolik nehod se stane ve Vámi vybrané lokalitě a ty se Vám vyúčtují na konci každého měsíce. Kdy Vám naše společnost zašle fakturu. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat.